www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Oкт 20, 2020 7:26 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 12 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Најубавите КРАПСКИ Видеа
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 13, 2012 10:55 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Јан 12, 2012 9:48 pm
МислењаCOLON 496
ЛокацијаCOLON Bitola
Инспириран од видеото кое следува и најубаво го опишува крапскиот риболов, ја отворам темава за да ги ставите видеата кои вас ви се најубави, видеа кои вие сте ги снимиле а ги нема во репортажи на форумов, видеа кои сметате дека ќе бидат стварно поучни, повелете :arrow:

_________________
Anyone who truly understands the passion for
angling knows, only true happiness exists by the
waterside. All other time is spent either thinking or
dreaming about it.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Најубавите Крапски Видеа
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:56 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Вто Ное 30, 2010 3:15 am
МислењаCOLON 1683
Dokolku utre imam kuka, kako sto sum meraklija na dvor se nadevam ke bide so koi krapovi vaka :DКон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Најубавите Крапски Видеа
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 14, 2012 4:16 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Јан 12, 2012 9:48 pm
МислењаCOLON 496
ЛокацијаCOLON Bitola
Кoga drugarot so vas ne e ribar :D


_________________
Anyone who truly understands the passion for
angling knows, only true happiness exists by the
waterside. All other time is spent either thinking or
dreaming about it.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Најубавите Крапски Видеа
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 14, 2012 5:16 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Вто Ное 30, 2010 3:15 am
МислењаCOLON 1683


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Најубавите Крапски Видеа
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 14, 2012 7:47 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Најубавите Крапски Видеа
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 14, 2012 8:03 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Јан 21, 2011 11:33 pm
МислењаCOLON 837
ЛокацијаCOLON Tetovo

_________________
Just Fish it


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Најубавите Крапски Видеа
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 14, 2012 8:05 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Јан 21, 2011 11:33 pm
МислењаCOLON 837
ЛокацијаCOLON Tetovo
Mnogu ubavo video.
Rabotite se objasneti edno po edno.
Gledajtego vnimatelno. Covekot e enciklopedia.
Mnogu raboti moze da se nauci od ova video.


_________________
Just Fish it


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Најубавите Крапски Видеа
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 15, 2012 12:01 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Јан 12, 2012 9:48 pm
МислењаCOLON 496
ЛокацијаCOLON Bitola

_________________
Anyone who truly understands the passion for
angling knows, only true happiness exists by the
waterside. All other time is spent either thinking or
dreaming about it.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Најубавите Крапски Видеа
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 15, 2012 2:38 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Maр 20, 2011 2:59 pm
МислењаCOLON 673
ЛокацијаCOLON skopje
Еve nesto poucno alal da im e za snimkava...


_________________
GOLEM MAMEC-GOLEMA RIBA


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Најубавите Крапски Видеа
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 16, 2012 6:24 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Вто Ное 30, 2010 3:15 am
МислењаCOLON 1683


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 12 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum