www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 18, 2019 9:04 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ТафТабиТ со својот нов пријател
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 24, 2017 8:15 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Toa e drugo,kd go koristis uste 100god, toa e magarac zelezen :)
No ima podobri I poubavi :)

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ТафТабиТ со својот нов пријател
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 24, 2017 8:17 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Јас не реков дека нема ... за мене мојот е најубав и најдобар . :foottap: :foottap: :foottap:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ТафТабиТ со својот нов пријател
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 24, 2017 8:23 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
ТафТабиТ НапишиCOLON
И после 5 години , нема подобар род-под од Мегатрон :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:
Ova so e, :lollol:

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ТафТабиТ со својот нов пријател
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 24, 2017 9:01 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
ТафТабиТ НапишиCOLON
Јас не реков дека нема ... за мене мојот е најубав и најдобар . :foottap: :foottap:
Се извинувам што по поминати толку години прашувам, со ДДВ ли го купи род подот? :fishing:

ПС. за неупатените, во род подот на Гоце нема ни грам железо


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ТафТабиТ со својот нов пријател
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 24, 2017 9:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
ico baits НапишиCOLON
ТафТабиТ НапишиCOLON
И после 5 години , нема подобар род-под од Мегатрон :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:
Ova so e, :lollol:

Ова зајко е МЕГАТРОН ... род под за мене најдобар .
Ти мењај ги секоја година пластиките :D :D :D

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ТафТабиТ со својот нов пријател
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 24, 2017 9:18 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Ok ,aj utre kafe ke castis..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ТафТабиТ со својот нов пријател
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 24, 2017 9:25 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
За неупатените зајци :ico: ... ова е тоа


[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ТафТабиТ со својот нов пријател
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 25, 2017 12:57 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
ТафТабиТ НапишиCOLON
За неупатените зајци :ico: ... ова е тоа


[ img ]
Maka mu e na zajakot,pa zatoa talasa :D :D :D :D
:saso:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum