www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Јан 24, 2021 4:25 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Casting Cannon
ТемаИспратеноCOLON Вто Aпр 04, 2017 8:39 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Интересна алатка шо се користи за сурф кастинг наместо напрсток.
Ова треба да се проба од проста причина што при исфрлањето (прстот) знае да направи доста проблеми.

[ img ]

[ img ]


_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Casting Cannon
ТемаИспратеноCOLON Вто Aпр 04, 2017 10:19 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Vredi da se pokusa...
Ako e distapno za nas.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum