www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 29, 2023 10:56 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS143144145146147
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2016
ТемаИспратеноCOLONПон Jул 18, 2016 11:59 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON4404
JaneMK НапишиCOLON
Inaku so toj pravilnik bosancite se tri god posle nas znaci posledni :D
Kaj bosancite bar e osmislen so pravila,se frla za vreme na natprevar,bitna e preciznosta ima pravilnik so kakva trska smee da se frla i sl.

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2016
ТемаИспратеноCOLONЧет Jул 28, 2016 12:36 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONЧет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON2377
Во недела 31.07.2016 на истото место како и претходниот пат (позади хотел Александар палас ) ќе се одржи вториот кастинг. Почеток во 09 часот.
Сите заинтересирани кои сакаат да го погледнат овој кастинг можат да присуствуваат.

п.с. дебелината на конецот се мери на секој учесник така да обратете внимание за овој детал дозволената граница е 0,25мм. Системот го добива секој натпреварувач спремен со боила и врзана јадица.
По овој кастинг ќе се знаат екипите и натпреварувачите кој ќе одат на светско во Франција, а исто така кои екипи ќе остваат пласман за Балканско.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2016
ТемаИспратеноCOLONНед Jул 31, 2016 1:55 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON4404
Sto stana so kastingot nema li izvestaj ili uste se slavi......

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2016
ТемаИспратеноCOLONНед Jул 31, 2016 2:25 pm 
Отсутен
RIP
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON9475
Trite prvoplasirani idat plus krste I kremenadla kako cetvrta.
site frlile 140.

bistro na svetsko :eatdrink:

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2016
ТемаИспратеноCOLONНед Jул 31, 2016 2:48 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Некa им е бистрo нa сите 4 екипи :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2016
ТемаИспратеноCOLONПон Aвг 01, 2016 11:13 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Maр 07, 2011 11:21 pm
МислењаCOLON1581
dajte video od kastingot.

_________________
koj si znae ke si vadi
sto e tvoe ke si dojde
sjashi kurto da uzjase murto


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2016
ТемаИспратеноCOLONСре Aвг 03, 2016 9:36 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON6956
Темата е исчистена и може да се продолжи со дискусија во рамките на правилата.

Се што е вон тема, ќе биде одстрането.

Сите коментари кој се одстранети и се со навредливи содржини, група на модератори ќе ги разгледа и доколку е потребно ќе следуваат соодветни санкции.

Форумот е место за дискусија и разменување на мислења. Не е кафана, не е пиење кафе кај Пепи, а најмалку е место за чистење на прљавиот веш.


Добар тек!

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS143144145146147

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum