www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 01, 2022 12:06 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 39 40 41 42 43 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 9:54 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Абе шо се карате сеа...секој сам за себе носи одлуки.

Начелно не пецам лига поради свои лични причини. И нема да пецам се додека мислам дека не треба!
Просто!

Значи мои, лично мои (не на мојат ортак или здружение) - само мои!

За некого тие причини беа смешни и недоволни големи, но за мене се и те како повеќе од доволни!

Дополнително на тоа и приватни обврски и тоа е тоа...ма замарафте, се е во ред. ;)

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 10:06 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Nikoj ne se zamara so toa. Nego sto mesa drugi licnosti vo muabeti. Toa e poentata.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 10:26 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Јанкула го дели мојот став дека лига нема да фаќам додека не се средат работите (ова онака просто).
Искрено... годинава за мааааалку ќе се премислев (највеќе поради Сергеј), но ете сепак имав двоумење што поради 2015-та, што поради приватни обврски.

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 10:31 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Abe kaj se pecaa so ovaa bagra,,aj ne tupete..
So daniel se otkszavme u avion nazad koga se vrakavme..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 10:33 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
ti be sekoja godina se odkazuvas. beter si od site :lollol:

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 10:42 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Sega sum na 3 god otkazan :lol:

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 10:51 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
ico baits НапишиCOLON
Sega sum na 3 god otkazan :lol:
Ене ја кај е 2020 зајак ... стрпи се :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 10:52 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Ti kazav,drugata god ke kovas kocinjata na.boxsovitr,ja kaj so.kwnti.kazam :)

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 10:55 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Јас може да ковам ако организирам некој куп ... у спротивно :nono: :nono: :nono: :nono:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 17, 2017 10:59 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Zosto be,zaedno kw.kovame ja.cekanot ke.ti go.nosam :)
Zaebi toa ,kup staza I pozicii moze samo.pwtelwlon.da sredi so.site atandardi..drug zoki.mac crap, tret ne.glwdam..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 39 40 41 42 43 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 6 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum