www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maр 28, 2024 11:09 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS656667686970»
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 11:46 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON4404
Keltan a od koga toa za da te pratat na svetsko na drzaven trosok mora da frlas daleku.......ednostavno e.Onie sto nemozes da gi pobedis i so prljava igra ednostavno gi suspendiras,si gi mestis kolata za da bides vo plasman i ides na svetsko.
Koga ke se vratis samo pises hranevme na 152m a lovevme preku :) i si povedes edno dva troica koi toa sekogas bi go potvrdile.

i sega mislis deka ti treba trening za ova

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 11:50 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Dimitar НапишиCOLON

Аха а? Тие хрвати,романци и останати се тогаш некој прототип што можат да фрлат 150+ Тие така се родени со таа техника,немат тренирано? Во генот им е тоа,а ние за жал го немаме тој ген па така да не може да научиме и фрламе 150-160м.. Добар си.. :)
Ete go makedonceto.................mi odgovori so argumenti ...dobar si :hit_head: Alo , svesen li si sto pisuvas ? Ajde odnovo da prasam ...............KOLKU stoletija im trebaa na MK krapciite da naucat da lovat na 150+ ? pet ? deset ? Dvaeset ? Ce mi odgovoris li ??

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 11:52 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
filip030682 НапишиCOLON
Keltan a od koga toa za da te pratat na svetsko na drzaven trosok mora da frlas daleku.......ednostavno e.Onie sto nemozes da gi pobedis i so prljava igra ednostavno gi suspendiras,si gi mestis kolata za da bides vo plasman i ides na svetsko.
Koga ke se vratis samo pises hranevme na 152m a lovevme preku :) i si povedes edno dva troica koi toa sekogas bi go potvrdile.

i sega mislis deka ti treba trening za ova
Like !

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 11:53 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Keltan НапишиCOLON
ТафТабиТ НапишиCOLON
може ти сеи маскота овде пошто те трпиме веќе со години .
мене да ме праша некој би те избришал , не би те банирал .
а за колоноскопијата е искуство од еден прилепчанец што дреме на врпско ... негово лично искуство е .
продолжи си да си тераш инает овде и не ме ставај у уста ... гледаш дека те игнорирам :keltan:
:lol: :lol: :lol: Srejca moja sto nikoj ne te prasa tebe :mrgreen: Sto da praam moram da dremam Vrpsko , si go sakam .Ima :volku_golema: krapovi :seir:

https://www.youtube.com/watch?v=S4SKB9q ... e=youtu.be


Toa e ... истото видео од 2012 година .
Изгледа постиш од тогаш :D

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 11:53 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Филип НапишиCOLON
Keltan НапишиCOLON
Crveniot izgleda samo maskota e na ovaj forum !
Сега како што е разубавен, може да го стаиме на логото, како watermark :mrgreen:
Moze :D

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 11:57 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Ное 06, 2010 10:29 am
МислењаCOLON2030
ЛокацијаCOLONКочани
Keltan НапишиCOLON
Dimitar НапишиCOLON

Аха а? Тие хрвати,романци и останати се тогаш некој прототип што можат да фрлат 150+ Тие така се родени со таа техника,немат тренирано? Во генот им е тоа,а ние за жал го немаме тој ген па така да не може да научиме и фрламе 150-160м.. Добар си.. :)
Ete go makedonceto.................mi odgovori so argumenti ...dobar si :hit_head: Alo , svesen li si sto pisuvas ? Ajde odnovo da prasam ...............KOLKU stoletija im trebaa na MK krapciite da naucat da lovat na 150+ ? pet ? deset ? Dvaeset ? Ce mi odgovoris li ??
Ете го инатот... ц ц ц оуу... Кој аргументи бре? Разбираш ти од цинизам?? А тоа колку имм треба на крапџиите,прашај ги тие што тренираат,се натпреваруваат и лично.Не ме прашај мене,ниту тренирам ниту натпреварувам.

_________________
When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 11:57 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
ТафТабиТ НапишиCOLON


Toa e ... истото видео од 2012 година .
Изгледа постиш од тогаш :D
Kakva be 2012 koga camerava ja imam od lani :howitz: Ete toa e problemot so Vas,lazete kaj stignete i site ostanati mislite deka se isti kako Vas :D Videoto e od sabotava , samo nema baterii vo camerata i ne moze da pameti datumot ....na nadvoresen Acumulator e povrzana ... Sakas li uste pet-sest vakvi videa ?? Ima sto da vides , krapovi kakvi ne si doprel so raka :volku_golema:

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 11:59 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Dimitar НапишиCOLON
Keltan НапишиCOLON
Dimitar НапишиCOLON

Аха а? Тие хрвати,романци и останати се тогаш некој прототип што можат да фрлат 150+ Тие така се родени со таа техника,немат тренирано? Во генот им е тоа,а ние за жал го немаме тој ген па така да не може да научиме и фрламе 150-160м.. Добар си.. :)
Ete go makedonceto.................mi odgovori so argumenti ...dobar si :hit_head: Alo , svesen li si sto pisuvas ? Ajde odnovo da prasam ...............KOLKU stoletija im trebaa na MK krapciite da naucat da lovat na 150+ ? pet ? deset ? Dvaeset ? Ce mi odgovoris li ??
Ете го инатот... ц ц ц оуу... Кој аргументи бре? Разбираш ти од цинизам?? А тоа колку имм треба на крапџиите,прашај ги тие што тренираат,се натпреваруваат и лично.Не ме прашај мене,ниту тренирам ниту натпреварувам.
Ti se majtapis izgleda ? Pa ti tvrdis deka mozat , ne jas ????????

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 12:06 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Keltan НапишиCOLON
ТафТабиТ НапишиCOLON


Toa e ... истото видео од 2012 година .
Изгледа постиш од тогаш :D
Kakva be 2012 koga camerava ja imam od lani :howitz: Ete toa e problemot so Vas,lazete kaj stignete i site ostanati mislite deka se isti kako Vas :D Videoto e od sabotava , samo nema baterii vo camerata i ne moze da pameti datumot ....na nadvoresen Acumulator e povrzana ... Sakas li uste pet-sest vakvi videa ?? Ima sto da vides , krapovi kakvi ne si doprel so raka :volku_golema:

па читај што пишува на видеото 07,02,2012 10Ч46

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 09, 2017 12:09 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Da , na sedmi februari bev i lovev morzevi :D Ti kazav sto e so datumot ...........

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS656667686970»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 11 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum