www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 01, 2022 12:05 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 47 48 49 50 51
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Нед Jун 25, 2017 9:40 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Jул 19, 2017 11:26 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 19, 2018 10:48 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 12, 2018 10:39 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
Еми, ваа година кога и дека ќе се прави купот на Рибар 2011?

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 12, 2018 11:05 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Profa na kupot - druzbata na ribar momentalno se raboti. Za podetalni info ke bides izvesten od organizatorite.

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 12, 2018 1:47 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
marks НапишиCOLON
Еми, ваа година кога и дека ќе се прави купот на Рибар 2011?
Ти подобро партнер најди си :fishing:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 12, 2018 3:08 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
Ме оставија сам пријателе. Белки до 31.03.2018-та ќе се најде некој.

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 12, 2018 11:07 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Ако никого не наjдеш и натпреварите се на Суки пиши ме мене, барем за боили ке си раат
А може и некоjа риба да фатиме


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 47 48 49 50 51

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 6 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum