www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 6:14 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 22, 2017 10:10 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
:lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

Аииии не го приметив како што го ископирав од ФБ... :lollol:

Е сеа, дали е мањак со крапови или мањак по крапови. :lollol:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 22, 2017 11:37 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Abe ovie zivi li se ?

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 22, 2017 11:44 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
:lollol:

Прееска ми пиша Гоце, риби колку сакаш..ама полкило.
Тафта и Милчо измериле една денеска 1.300 и тоа е се.
Ова Мањациве се добри, фино скокнале... :lepi:

1. Сливница Карп 16.345
2. Carp Sofia 14.810
3. S&M carp team Bulgaria 3.115
4. Anaconda Bulgaria 2.740
5. Carp Fishing 17.870
6. SZ Carp 11.350
7. Adventure 1.660
8. Extreme Carp Varna 19.975
9. Риболовен Клуб МЕГА 8.960
10. Attack Carp Tackle - Greece 2.965
11. Fishing Lovers Team
12. BERSIN Carp Team
13. Carp Team Red Code 3.475
14. Острието
15. Carp Sofia 2 20.970
16. Carpmaniak MK 17.645
17. Carp Team Чирпан 7.110
18. Carplider Ribar 2011 MK 5.460
19. Vanding
20. Carpchess Team MK 5.225

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 23, 2017 10:52 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Maniacive do kade se ?

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 23, 2017 11:05 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Мањаците први, нема лабаво...имаат одлична позиција во мало заливче што засега си ја користат.
Гоце и Милчо се солидни и очекувам да скокаат нагоре.. :ok_ok:

Има овде уште 24 часа натпревар.

Еве ја спремив набрзина за да им преглед, инаку листава е тамба ламба - очи да извадиш дур видиш кој како.

[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 23, 2017 11:10 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Ke da e do Meleg baits.
A Ico ?
Maaa ne, sigurno ne e.
Sigurno Daniel ima nekoja druga podobra boila.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 23, 2017 3:09 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Neka bide sreken daniel boili so pravel :D
Inaku ke dremea kako drvava vasi :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 23, 2017 3:14 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Da be i jas toa velam.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 23, 2017 3:58 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Јане е и понатаму прв ... резултати наскоро
Зајак .... мелег те поздрави

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bersin wild carp cuo 21-24.09.17
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 23, 2017 7:44 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum