www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 31, 2023 3:15 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLONСре Ное 01, 2017 10:20 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON6956
Да не ги труеме другите теми во иднина со индивидуални мислења и ставови за настапите на нашата репрезентација на светските првенства.
Се што ни лежи на душа - ОВДЕ!


[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 03, 2017 2:41 pm 
Отсутен
RIP
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON9475
Eeeeeeeeeeeee sme rasipale prosek 2013,Sram da nie :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 03, 2017 2:50 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Sto se smees bre petel , gledas li deka samo cetvorica se zad nas :dragon:

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 03, 2017 4:57 pm 
Отсутен
RIP
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON9475
gledaj 2013 kolku se zad nas. toa si ima glavni i odgovorni. koi neprifakaat odgovornost. site bile krivi samo oni NE

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 10 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum