www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Jул 12, 2020 6:11 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 02, 2018 3:24 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 7:16 pm
МислењаCOLON 47
Sektor A Robi i Zapa
Sektor B Sveto i Mac
Sektor C Vasko i Predrag


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 02, 2018 3:42 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 7:16 pm
МислењаCOLON 47
Od box do box 20m i na sredina sajla.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 02, 2018 4:33 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 02, 2018 11:39 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 03, 2018 7:28 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
Утрово се влечат позиции и свадбата почнува.
На сите Репрезентативци им посакувам добри позиции во подсекторите и Бистро. Сите три екипи, до Петок наутро да имаат по најмалку 5 во мерка, а до крај уште по толку, доволно за меѓу први 10. :D
https://www.facebook.com/dan.constantin ... p_activity

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 03, 2018 9:13 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
Комбинација 16.

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 03, 2018 2:09 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Ајде нека е за арно за убаво МАКЕДОНИЈА !!!!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 03, 2018 2:57 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 10:29 am
МислењаCOLON 2030
ЛокацијаCOLON Кочани
B20 Украина имаат убава риба колку што се гледа од видеото.

_________________
When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 03, 2018 3:44 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
И на ова видео се гледа убав сом :)

https://www.facebook.com/10000832353321 ... 206976343/

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 03, 2018 5:59 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
На СП веќе има 6-7 риби уловени од кои една, мислам кај Украина, е 15+.

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 6 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum