www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 8:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 15, 2018 5:01 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Spaiva НапишиCOLON
ico baits НапишиCOLON
Kup na.paljurci 04 - 05. Do 06- 05....
Gledam.kastingot isto dato, ima li sansi da se dade presnost za kupot..
Ako nekoj odgovori unapred. Blagodaram..
Уф...абе не е проблем, ама е проблем пошо треба да се тера процедура.
Нов предлог за промена на датум, па одново на УО, па враќање на дискусија итн итн.

Ај ќе видиме.

Заеби гледање ... има Април цел месец кога сака :ok_ok:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 15, 2018 6:53 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Ne go vidovme caingot..
27. Do 29.april. definitiven datum.. malku vazno kolku ekipi ke pecaaat u.liga I dali ke bide ovde..

Ostanuvaat prpremi I marketing na samoto druzenje , da napravime edna.probaa.na.ovaa voda koja veruvam deka ke bide odlicna..oficijalno za nekoj den..
Celta e da se pusti nekoe ripce I dobra druzba..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 15, 2018 7:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Па нели средина на Април е најбоље за Паљурци ... упорно го лепиш за Мај :D :D

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 15, 2018 7:41 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Uporno go lepam do prvo kolo,,duduk eden :lol: ako.u slucaj ima prvo kolo tamu :)

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 16, 2018 12:13 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Не ти држи лепакот :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР
ТемаИспратеноCOLON Саб Maр 31, 2018 8:31 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
[quote="grealka"] во округ на сифија има бар 2-3 езера кој се пособри. /quote]

Како да го пропуштам ова, цццц, така е кога не си редовен на часови!
Би те замолим да ми кажеш кои се тие две три езера во " округ на сифија " кои се подобри од Суки


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum