www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 6:51 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 9 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 13, 2018 10:52 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Ајде да видиме потенцијални дуа за оваа лига ... :D

1. Хокај Карп Тим - потенцијален

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 13, 2018 10:55 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
Ако сум жив и здрав и ако си најдам Пријател, ништо не може да ме спречи.
Потенцијално Хокај крап тим.

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 17, 2018 11:58 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Од извори блиски на владата во најава уште две 3 екипи од Рибар 2011.
1 Крсте и Кременадла
2 Васил и Предраг
3 Милчо и Мартин

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 18, 2018 9:53 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
Неофицијално, владата стравува дека со 3-те екипи од Вардар ( Свето и Маки; Аце и Јовче и Велијан и Саше) и една од Мак-Дам (Пепи со Мики) да не се затвори дуќанот. :D

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 18, 2018 12:01 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Jas ne mozam da se nacudam.
Sakame ....... dobivate ......
Sostanoci, organizirano, baranja udovoleni, ucestvo na svetsko, Selektor, mamci i prihrana....

Abe krapdzii.... sto Vi fali ?

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 18, 2018 3:05 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
saso НапишиCOLON
Jas ne mozam da se nacudam.
Sakame ....... dobivate ......
Sostanoci, organizirano, baranja udovoleni, ucestvo na svetsko, Selektor, mamci i prihrana....

Abe krapdzii.... sto Vi fali ?
Za ovoj post u sidro castam so sakas ...seriozno

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 18, 2018 3:31 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
saso НапишиCOLON
Jas ne mozam da se nacudam.
Sakame ....... dobivate ......
Sostanoci, organizirano, baranja udovoleni, ucestvo na svetsko, Selektor, mamci i prihrana....

Abe krapdzii.... sto Vi fali ?

ocigledno ima nesto. a edno nese iskoreni
zelbata na malkumina pred zelbata na poveketo

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 18, 2018 4:05 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Jун 16, 2011 6:25 pm
МислењаCOLON 1142
JaneMK НапишиCOLON
saso НапишиCOLON
Jas ne mozam da se nacudam.
Sakame ....... dobivate ......
Sostanoci, organizirano, baranja udovoleni, ucestvo na svetsko, Selektor, mamci i prihrana....

Abe krapdzii.... sto Vi fali ?

ocigledno ima nesto. a edno nese iskoreni
zelbata na malkumina pred zelbata na poveketo


Koja zelba na malkumina? Neli sakavte Paljurci? Neli odbravte sekcija po vasa zelba? Sto sega pak nesto ne vi cini? Prijavete se ajde ke si pecate labava liga kakva sto sakate.

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 18, 2018 5:03 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
kesi pecame paljurci i bez toa

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 18, 2018 5:05 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
JaneMK НапишиCOLON
saso НапишиCOLON
Jas ne mozam da se nacudam.
Sakame ....... dobivate ......
Sostanoci, organizirano, baranja udovoleni, ucestvo na svetsko, Selektor, mamci i prihrana....

Abe krapdzii.... sto Vi fali ?

ocigledno ima nesto. a edno nese iskoreni
zelbata na malkumina pred zelbata na poveketo
:lollol: :lollol: :lollol:

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 9 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 5 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum