www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 01, 2022 12:53 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 23, 2018 9:34 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Окума брадерс :lol: :lol: :lol: :lol: ретро бојс :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 23, 2018 9:54 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Eeee petel ,eden krki si go ladi so nass :)
:lol:

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 23, 2018 10:22 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Eve led samo sto doturiv.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 07, 2018 11:13 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
И сеа? Сам ќе пецам?

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 07, 2018 11:35 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON 2377
marks НапишиCOLON
И сеа? Сам ќе пецам?
Не бе Дуки како сам нели во игра беа некое дете од Кочани-Виница а најновиот трансвер е дека ќе пецаш со Стојче?
По правилник не смееш да печаш сам. :secret:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 07, 2018 2:25 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
Мислев како екипа (дуо). Ако пеца само една екипа (дуо) и таа да е мојата, мислам дека тогаш имаме најголеми шанси да победиме и да се пласираме за СП. Ама никад не се знае. :lollol: :lollol: :lollol:
Ќе најдам некоја жртва до 31.03.2018. Работава беше што поопасен сум сам. :D
Значи според кулоарите (неофицијално) не гледам најава на повеќе од 10 дуа.

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 08, 2018 10:05 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
според неофицијални пријави има 13 екипи до сега :lepi:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 08, 2018 10:10 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
ТафТабиТ НапишиCOLON
според неофицијални пријави има 13 екипи до сега :lepi:
:shock: :shock: :shock:

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 08, 2018 10:14 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON 2377
ТафТабиТ НапишиCOLON
според неофицијални пријави има 13 екипи до сега :lepi:
Ако може мало појаснување за овие пријави, т.с. какви се овие неофицијални пријави?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дуа во Лига 2018
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 08, 2018 10:19 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON 2377
Инаку Официјално до денес има 0 (нула) уплати за котизација за Крапска лига 2018-та


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 5 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum