www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 01, 2022 1:25 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ELLIPSIS 13 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 04, 2018 9:25 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
1 vinica 2
2 asterikis i obeliks
3 vasil i stanimir
4 jordan i Petar
5 253 carp baits
6 vinica 1
7 martin i mario
8 Profa i Bamsa
9 Kiko, Ilija, Bozo
10 Krste, Kremenadla, Zver
11 Trasul, Cuple
12 Milco, Deki, Stefan
13 Boris, Aki
14 Predrag, Sergej

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 04, 2018 9:40 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Jун 15, 2011 3:06 pm
МислењаCOLON 1998
36,200 машала, многу побегнале колегите од Бугарија


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 04, 2018 11:26 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON 2536
ЛокацијаCOLON Струга
Martin i Mario imaat 36+kg, a tie se od Ribar 2011 kolku sto znam, ne se od Bugarija.

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 05, 2018 12:13 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 05, 2018 8:04 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Дружењето протекува во најдобар ред, сите екипи се со улов. Ние најпосле сношти уѕпеавме да извадиме една мерна риба после серијата од незнам и сам колку маломерни шаранчиња.
Времето сабајлево сончево, поздрав од Бистрица


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 05, 2018 9:05 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Тафта и Матеј :)

[ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 05, 2018 9:07 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
И уште некоја

[ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 05, 2018 9:19 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON 2536
ЛокацијаCOLON Струга
Koj e Matej? Sin od Tafta?

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 05, 2018 9:20 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Мерење од сабајле, без позицијата на Борис

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 05, 2018 9:20 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
emil.matoski НапишиCOLON
Koj e Matej? Sin od Tafta?
Да

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ELLIPSIS 13 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 6 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum