www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 01, 2022 12:50 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ДРУЖЕЊЕ ПАЉУРЦИ 2018
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 01, 2018 11:31 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4783
ЛокацијаCOLON skopje
makedonium НапишиCOLON
akiribar НапишиCOLON
Taa organizacija izgleda neshto naednash nego ferma ribolovniot sajt :mrgreen:
Ucesnicite od Ribar mozat da spodelat ili takvi nemashe...
kako znam nemashe...

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ДРУЖЕЊЕ ПАЉУРЦИ 2018
ТемаИспратеноCOLON Сре Maј 02, 2018 10:03 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
makedonium НапишиCOLON
akiribar НапишиCOLON
Taa organizacija izgleda neshto naednash nego ferma ribolovniot sajt :mrgreen:
Ucesnicite od Ribar mozat da spodelat ili takvi nemashe...

Милчо и Мартин беа натпреварувачи од Рибар 2011 и завршија на 4то место во генерален пласман .

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ДРУЖЕЊЕ ПАЉУРЦИ 2018
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 07, 2018 7:44 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4783
ЛокацијаCOLON skopje
Se izvinuvam neznaev neka im e chestito 4tttoto mesto i bistro !

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum