www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 6:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Забрани за риболов 2016
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 03, 2016 2:49 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Aлал да ти е како успеваш да стигнеш секогаш насекаде, за да бидеш информиран од прва рака за се. Да не имаш 10-15 клона случајно? We are the Borg :mrgreen:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Забрани за риболов 2016
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 03, 2016 3:21 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
A be I da nejkes fb samo iskaca :lollol: :lollol:

P.S.Ako sakas da vidis primer za cuvarska sluzna.ima grupa na fb ribolicka sluzba jagodina.toa ti e regionalna cuvarska sluzba.e tamu iva so lisici vrzanipokraj kola.taka se slika a ne prazni mrezi.ednas vo cetiri meseci :lollol:

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum