www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Jул 12, 2020 2:18 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крап на мој начин (2013)
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 18, 2013 1:04 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
:~~ :~~ :~~ само Туборгот некако највише ми остави впечаток :lol: :lol: :lol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крап на мој начин (2013)
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 18, 2013 3:06 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
овај како на аце мрената - легнат втавче :D само малце помал :lol:

роберт на здравје јадењето и пиењето :ok_ok: - поздрав од КАРАПАНЏА :D

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крап на мој начин (2013)
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 18, 2013 4:20 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jул 03, 2012 3:04 am
МислењаCOLON 129
ЛокацијаCOLON Kumanovo
Фала spiro да си жив и здрав :~~ :yahoo: КАРАПАНЏА :yahoo:

_________________
Големата риба во мала вода не живее


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крап на мој начин (2013)
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 18, 2013 4:22 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jул 03, 2012 3:04 am
МислењаCOLON 129
ЛокацијаCOLON Kumanovo
ТафТабиТ НапишиCOLON
:~~ :~~ :~~ само Туборгот некако највише ми остави впечаток :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: Тафта ТУБОРГ си е ТУБОРГ :ok_ok: :lollol: :lollol:

_________________
Големата риба во мала вода не живее


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крап на мој начин (2013)
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 18, 2013 8:04 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aпр 30, 2012 7:40 pm
МислењаCOLON 583
ЛокацијаCOLON Скопје
Крапче ????
па ова е Караш,те заебале во ТУШ тие се све преваранти :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
[ img ]
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крап на мој начин (2013)
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 18, 2013 9:10 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jул 03, 2012 3:04 am
МислењаCOLON 129
ЛокацијаCOLON Kumanovo
sasoj НапишиCOLON
Крапче ????
па ова е Караш,те заебале во ТУШ тие се све преваранти :lollol: :lollol: :lollol:
:lollol: :lollol: :lollol:

_________________
Големата риба во мала вода не живее


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крап на мој начин (2013)
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 19, 2013 6:10 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Aвг 15, 2012 11:28 am
МислењаCOLON 2075
ЛокацијаCOLON Kumanovo
sasoj НапишиCOLON
Крапче ????
па ова е Караш,те заебале во ТУШ тие се све преваранти :lollol: :lollol: :lollol:
:lollol: :lollol: :lollol: Ne mu ja Potcenuvajte na :ico: :ico: Firmata :D :D :D

_________________
BISTRO

Vremeto tamu mi e dragoceno za da si go gubam izigruvajci deka sum Stevo Karapandza

Alliance Carp Team

Предупреден


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крап на мој начин (2013)
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 20, 2013 1:37 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jул 03, 2012 3:04 am
МислењаCOLON 129
ЛокацијаCOLON Kumanovo
:lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
Големата риба во мала вода не живее


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 0 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum