www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 23, 2020 9:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 41 42 43 44 45 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 12, 2015 2:31 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Pa neka neprifakaat togas.se tepaat za koncesija,posle drugite se krivi samo oni ne se.za mene krivi se tie sto prifatile a neispolnile.nie ribarite ke si najdeme care

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 23, 2015 8:53 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Србите веќе ги исфрлија цените за 2016 :)
Интересно е што дневната дозвола насекаде ќе биде 1000 динари, односно околу 500 денари :)

ЦЕНИ НА СРПСКИ ДОЗВОЛИ

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 23, 2015 9:05 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Нед Aпр 19, 2015 7:18 pm
МислењаCOLON 17
Dali kaj nas ima povekednevni dozvoli (primer odnapred da si zakupis dozvoli za 7-8 dena vo godinata ili mesecot) po posebna cena za istite, namesto da plakjas za sekoj den po edna ista cena?
I dali ima mesecni dozvoli?

Poz.

Филип НапишиCOLON
Србите веќе ги исфрлија цените за 2016 :)
Интересно е што дневната дозвола насекаде ќе биде 1000 динари, односно околу 500 денари :)

ЦЕНИ НА СРПСКИ ДОЗВОЛИ


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 23, 2015 9:24 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Kaj mnogu koncesioneri ima sedum dnevna dozvola :lepi:

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 23, 2015 9:28 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON 2536
ЛокацијаCOLON Струга
Kaj site koncesioneri ima dozvoli za 1, 7 i 15 dena + godisna.

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 23, 2015 12:35 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Koi koncesioneri bre,samo oxridgani raboratat dobro,drugive se slabi :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 23, 2015 12:39 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
ico baits НапишиCOLON
Koi koncesioneri bre,samo oxridgani raboratat dobro,drugive se slabi :D
Колку длабоко можеш да влезеш? :mrgreen:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 23, 2015 12:43 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
U pravo li sum :lol:

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 23, 2015 12:48 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Не си, за жал.

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015
ТемаИспратеноCOLON Сре Јан 11, 2017 12:23 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON 719
ЛокацијаCOLON Skopje
Има некаква информација од кога ке се почне со издавање на нови риболовни дозволи и дали ке бидат истите цени од ланските дозволи.
:fishing:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 41 42 43 44 45 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum