www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 5:43 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 27, 2017 11:43 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Страшни се воблериве :shock: јас имам неколку ама гледам дека човекот ја усовршил до бескрај работата


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 27, 2017 12:47 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Stvarno e mnogu dobar na izgled a i site gi falat, edvaj cekam Mavrovsko da se odmrzne.

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 08, 2017 8:52 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Dojde novata tura od NIK vobleri za morski ribolov.
Krupnicki vobleri za krupnicka riba.
Fotografiive ne mozat da ja dolovat ubavinata na ovie vobleri, vo zivo se uste policni.
Za toa kako rabotat - nemam zborovi.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 08, 2017 10:17 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 20, 2012 7:24 am
МислењаCOLON 684
Јапонциве вода да му носат на Ник, изворска. :) Следни фотографии од овие, меѓу заби кај некоја тетка туна Сале :)

_________________
I can be hopeful out here even in failure because I know if I just go out there, it might be different, something might be different, something I do might make a difference.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 08, 2017 11:28 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
NE za tuna ne se ama nekoja Zubatice ili barakuda ili brancin - sekako....

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 09, 2017 4:40 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Да ти е жал да ги фрлаш...како се изработено,секоја чест!!

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 22, 2017 7:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Nik e majstor...

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 23, 2017 9:48 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
saso НапишиCOLON
Nik e majstor...

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]
izlozba...

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Сре Ное 28, 2018 2:59 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Bidejki poveketo od slikite gi nema, mora da se stavi nekoja nova.
Edno od remek delata na NIK
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: NIK VOBLERI
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 28, 2019 11:35 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Ako ste vo moznost...bilo koga i od bilo kade... nabavete si nekoj vobler od NIK.
Raboti sovrsheno.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 0 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum