www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 3:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS208»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Претставување
ТемаИспратеноCOLONСре Oкт 27, 2010 9:11 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Полизовски Никола,од Струмица ;) Женет,два сина :D идни риболовци.Се занимавам со неколку мали бизниси,кои не ми го ускратуваат времето за риболов :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONСре Oкт 27, 2010 9:17 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Филип Серафимовиќ, од Скопје. Полу-женет, без деца :) Без физички и психички препреки и сопки за риболов ;)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONСре Oкт 27, 2010 11:36 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON1119
ЛокацијаCOLONАеродром
Hristovski Gorjan od Skopje, zenet, eden sin i ja se nadevam iden ribar, so firma so elektrika i mnogu malku vreme za riba poslednive dve godini, zaljuben vo Mavrovo i to :oops:

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Добредојде
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 28, 2010 1:02 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Добредојде и за првиот колега од Бугарија-Бовскиот Корморан.
Освен што многу може да покаже околу риболовот,може уште повеќе да покаже околу секакви рецепти во кујната.
Мајстор невиден за секакви специјалитети ;)
Поздрав и за Павел и Александар ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 28, 2010 1:11 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 2:33 am
МислењаCOLON16
Администратор, многу зафатен и голем рибојадач. па, викајте после улов :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 28, 2010 7:53 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Administrator НапишиCOLON
Администратор, многу зафатен и голем рибојадач. па, викајте после улов :)
Договорено, јас ионака не ја јадам рибата што ја фаќам, освен пастрмка :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 28, 2010 9:11 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Oкт 28, 2010 9:01 am
МислењаCOLON116
Ангел Трајчевски од Велес. Нека е вие со среќа форумот, а на риба бистро!

Поздрав


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 28, 2010 9:21 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 28, 2010 8:05 am
МислењаCOLON43
Павел Тороманов от Пловдив,живеещ и работещ в София,работя в сферата на търговията,любимият ми риболов е на шараниииии и амурииии!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 28, 2010 10:06 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Oкт 28, 2010 9:32 am
МислењаCOLON193
ЛокацијаCOLONгр.София
Александър Георгиев от София.На 52г. съм.Дядо на три внучки и един внук.Работя в семейнната ни фирма.Която се занимава,с продажби и сервиз на касови апарати,фискални принтери и програми.Предимно практикувам риболов,на дъно и фидер.
Поздрави и успехи!

_________________
Не е важно колко си живял.А как си живял!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 28, 2010 10:28 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Здраво друже ;)


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS208»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum