www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 3:49 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS20»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON РИБОКРАДЦИ на Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 6:27 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Најнова информација од момците од здружението Брегалница 2011 -Штип,дека по добивањето на концесијата на нивниот дел на реката,фатени и докумнетирани со видео и фото првите рибокрадци-за кои утре ќе била поднесена пријава.Момците треба да го објават материјалот тука ;)
БРАВО :!: :!: :!:
Материјалот пристигна :arrow:[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мрежари на Брегалница
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 6:43 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 10, 2011 7:13 pm
МислењаCOLON396
ЛокацијаCOLONБИТОЛА
Браво дечки!!!!!
Само да се издржи и да се оди до крај!
Нека почни да се спроведува законот и
сите слики и видео записи да се објават
овде и сегде каде што може да се објават.
Ако се спроведи законот како што треба
можеби и на другите рибокрадци ќе му биде
страв да ги фрлат мрежите.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мрежари на Брегалница
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 6:50 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONВто Maр 08, 2011 6:49 pm
МислењаCOLON374
imame malku problem so netot ama ke vi gi prikaceme videoto i slikite na lepotanite slikani na bregalnica

_________________
pod golemite kamenja golemite mreni se krijat


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мрежари на Брегалница
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 6:55 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Bravo Nikola.
Daj ni poveke informacii, ke se kaznat li kako sto dolikuva ?

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мрежари на Брегалница
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 7:02 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONВто Maр 08, 2011 6:49 pm
МислењаCOLON374
lepotani na reka bregalnica

_________________
pod golemite kamenja golemite mreni se krijat


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мрежари на Брегалница
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 7:03 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONВто Maр 08, 2011 6:49 pm
МислењаCOLON374
naskoro i ostanatite sliki i video

_________________
pod golemite kamenja golemite mreni se krijat


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мрежари на Брегалница
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 7:07 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONВто Maр 08, 2011 6:49 pm
МислењаCOLON374
saso НапишиCOLON
Bravo Nikola.
Daj ni poveke informacii, ke se kaznat li kako sto dolikuva ?
Ke dobiete informacii Sase samo da se dokompletirame so dokazni materijali

pozdrav

_________________
pod golemite kamenja golemite mreni se krijat


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мрежари на Брегалница
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 7:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
nikola НапишиCOLON
lepotani na reka bregalnica
Никола,малечка е сликата,прати ми ги на скајп,ако не успееш да ги направиш поголеми.polizovski.nikola e скајпот.Да ги видеме убаво лепотаните :lol: :lol: а видеото мора прво на youtube.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мрежари на Брегалница
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 7:12 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Maр 20, 2011 2:59 pm
МислењаCOLON673
ЛокацијаCOLONskopje
ova e super sto se fateni po mene mislam da nemaat stroga kazna eve moe nislenje
da poribat 1000kg riba ;) i da nesmeat da bidat poblizu od 1km do reka i ezero :twisted:

_________________
GOLEM MAMEC-GOLEMA RIBA


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мрежари на Брегалница
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 05, 2012 7:14 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Bravo momci samo napred.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS20»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 0 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum