www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 30, 2022 12:11 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 276 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 24, 2012 11:39 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Во оваа тема одиме со честитки за родендени за сите членови на форумов...и пошироко :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 29, 2012 10:58 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON 1930
Ова е сефте на оваа страна . Среќен роденден Баџо, имај здравје, среќа, полно риби...

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 29, 2012 11:15 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5851
ЛокацијаCOLON bitola
честитки од мене многу здравје , добри риболовни авантури и ајде голем да растиш :)

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 29, 2012 11:18 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Јан 19, 2012 8:26 pm
МислењаCOLON 276
ЛокацијаCOLON skopje
sreken rodenden prijatele se najdobro i mnogu uspesni reportazi ;) BISTRO :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 29, 2012 11:32 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Sreken rodenden druze uspeh ,zdravje i sto poveke izleti na teren.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 29, 2012 11:40 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Сеп 23, 2011 8:29 pm
МислењаCOLON 178
ЛокацијаCOLON Bitola
Среќен роденден и многу риби годинава


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 29, 2012 12:18 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Нед Aвг 07, 2011 8:13 pm
МислењаCOLON 245
sreken neka ti e rodendenot i kolku konec na masinka tolku da si docekas da ne povtoruvam do 101 i nazad


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 29, 2012 12:23 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Ајде Баџо,и од мене само здравје да те служи и капиталци да си закачуваш што почесто 8-)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 29, 2012 12:41 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Sreken Rodenden Badjo,od zdravje i uspeh da ne kurtulis.... :D

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 29, 2012 1:24 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 10, 2011 7:13 pm
МислењаCOLON 396
ЛокацијаCOLON БИТОЛА
Sreken rodenden i da imas poveke vreme za na ribi pa da fatis kapitalci.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 276 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 0 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum