www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aвг 16, 2022 3:11 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS7»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 4:59 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON5851
ЛокацијаCOLONbitola
ајде да видиме шемата и планот за викендот кој каде има ангажман

-јас терам за добовјани во сабота мој конечен одговор :mrgreen:

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 5:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON2299
ЛокацијаCOLONНа секоја локација,ха ха ха
-----НЕЗНАМ---каде ке одиме :?: :?: :?:

ПС:---ШТО МИСЛИТЕ ВИЕ--- :?: :?: :?: :lol: :lol:

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 5:47 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON9475
Jas najverovatno idam utre da gi posetam veleshkive zajaci na edno kafe i pivo,ama odsabajle zoshto popladneto mu slavam rodenden na maliot

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 5:51 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Na zajcite odnesi mu po nekoj morkov...ima caroten vo nego dosta :D A na maliot srecen rodenden i sto pobrgu da go stasa i nadmine tate :D
Jas ce ostanam ovde pred komp.. da gi zanimavam :lol:

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 5:54 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON9475
fala keltan ;) ;)

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 6:21 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Na stadion na koncert po povod praznikot ako najdam koj da me smeni od treta smena...

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 6:22 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Во Паланка на запивка и добро мезе ;)

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 6:40 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON2536
ЛокацијаCOLONСтруга
После пост од 8 години, сабота конечно ќе одам на пастрмка во ОЕ :)
Да си ја вратиме традицијата.

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 6:54 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONНед Ное 20, 2011 10:17 pm
МислењаCOLON82
ЛокацијаCOLONskopje-butel
utre odam na tikvesko pred 2 nedeli bevme i ne pominavme loso a za ovoj vikend ke vidime i


bistro na site sto se vo plan


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 06, 2012 7:04 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Ribar napraj nekoja fotografija od ezeroto da vidime kako stojat rabotite tamu...

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS7»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 5 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum