www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maр 30, 2023 9:56 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS13»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 12:49 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 03, 2011 4:01 pm
МислењаCOLON409
ЛокацијаCOLONAERODROM
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 12:52 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 30, 2011 10:40 pm
МислењаCOLON1139
ЛокацијаCOLONSkopje
super ,vistinsko dozivuvanje nekoj moze samo da sonuva za vaka!!!

_________________
se sto mozes da kupis so pari ne e skapo !!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 1:13 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 03, 2011 4:01 pm
МислењаCOLON409
ЛокацијаCOLONAERODROM
...еве некој слики од дебакалот на улив!!

тежок и напорен пат,кој мисли да се нафати на вакво нешто нека биде физички и психички спремен :lol:
...ден пред да дојдеме местото било гранатирано и по целиот брег имаше мртви риби што не ги собрале,така да може да се види по сликите колку сме разочарани!!!!!!! :cry:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 1:15 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Cetvrta slika odozgora...drzac za toalet hartija vo priroda... :lol: :lol:
Mala sala sirurno ne se lutis..reporazata e super kako camel trofi patesetvie..pozdrav...

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 2:20 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON1681
ЛокацијаCOLONСкопје
Браво дечки одлично доживување,патот вистински of road,Миленко може вода да ви носи.Околу риболовот навистина огромно разочарување доколку не сте фатиле риба,било гранатирано велите тоа е реалноста кај нас за жал. :shock:

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 2:26 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Уффф каква природа, добра рамнотежа на ладата :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 2:29 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 03, 2011 4:01 pm
МислењаCOLON409
ЛокацијаCOLONAERODROM
www.ribar.com.mk НапишиCOLON
Уффф каква природа, добра рамнотежа на ладата :D
НИ СЕ ДУПНА И РЕЗЕРВНАТА ГУМА ПА МОРАВМЕ ДА СТОИМЕ ЦЕЛО ВРЕМЕ НА БРАНИК ЗА ДА ГО ДИГНЕМЕ ПРЕДНИОТ ДЕЛ НА ЛАДАТА :cry:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 2:33 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 10, 2011 2:39 pm
МислењаCOLON14
ЛокацијаCOLONSkopje
Bese ekstra dozivuvanje. Jas sum za povtoruvanje,
na znam za drugive kolegi i ucitelot Dean :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 3:54 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Права дивина богу иза леџа :mrgreen: :mrgreen:
Деан ќе ти ја префрлам темата во Репортажи од излети,оти за да стои во Информација за водите,треба да напишеш и некоја информација ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 15, 2011 4:46 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 03, 2011 4:01 pm
МислењаCOLON409
ЛокацијаCOLONAERODROM
Poliz НапишиCOLON
Права дивина богу иза леџа :mrgreen: :mrgreen:
Деан ќе ти ја префрлам темата во Репортажи од излети,оти за да стои во Информација за водите,треба да напишеш и некоја информација ;)
ок!! ...водата беше бистра :D
префрли ја.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS13»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum