www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 12:38 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Пет Aвг 16, 2013 10:11 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
лелеее, ја сега ја гледам темава и сваќам што сум пропуштил, па чорбава е и алергичен да проба, Боби следен пут зимам анти алергик апчиња и ова мора да се проба, шо ја е.. мај....


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Aвг 16, 2013 10:31 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Абе ЦРВЕН. Па најмалку 10 пати ти кажав да свариме една.
Ние тројца, Ристе малиот со стариот и уште чуварот Ристо и Деан од Бошава . . .
Па во РИЦ хотел ке немаше такава софра и забава.

Следниот пат (крај на месецов или во септември), ако треба и доктор ке донесам на
Вардар, ке правиме една и ке пробаш. Само ми е СТРАВ да не станеш З А В И С Н И К


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum