www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Aвг 18, 2022 10:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1234»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 8:51 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 03, 2011 4:01 pm
МислењаCOLON409
ЛокацијаCOLONAERODROM
„ЈАСЕН„ страхотен предел,незнам,како на филмовине местото е права реткост,само што многу лоша работа е режимот на движење,јес да е тесен патот и да не може да се разминат две коли ама па мора другше да се регулира тоа или па на неколку пати ,а не да чекаме да 17,00 да се вракаме назат.Треба да дремеш ко мисир за да се вратиш назат у 17,00. Затоа не ми се свига инаку се крати доста од бензинска во Аеродром до Беличка 73 КМ.Назад се враќавме преку Кичево 190 км :lol: :lol: еве некој фотки:
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
КОНВОЈ!!!!
[ img ]
ЗДУЊЕ
[ img ]

СЕА УБАВИОТ ДЕЛ!!
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
...После еден два почна да ме мрзи да се сликам со другите така да ова е финалната фотка ;) ;)
[ img ]
[ img ]
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 8:55 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 10, 2011 2:39 pm
МислењаCOLON14
ЛокацијаCOLONSkopje
Ljubomoren sum


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 8:56 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON1681
ЛокацијаCOLONСкопје
Браво Дејан,одлични кленови сте фатиле,ако не е тајна на кој мамец работеше.А попадика не фативте ли. :)

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 8:56 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11615
ЛокацијаCOLONСкопје
Убави кленови, на кој дел ги начекавте? :)

Шо вика Аки дека немало клен? ;) :lol:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 8:59 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON1681
ЛокацијаCOLONСкопје
Несамо кај Аки и кај нас несакаше да удри клен.

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 9:00 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 03, 2011 4:01 pm
МислењаCOLON409
ЛокацијаCOLONAERODROM
kire НапишиCOLON
Браво Дејан,одлични кленови сте фатиле,ако не е тајна на кој мамец работеше.А попадика не фативте ли. :)
Дренка


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 9:01 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 03, 2011 4:01 pm
МислењаCOLON409
ЛокацијаCOLONAERODROM
како циганче мрсул ги лапаше дренките само немавме време овие ги фативме за два саати не уби ветер таласи имаше јас кај што фаќав!!


Последна промена од 1 на DEAN, променето е 0 пати

Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 9:05 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 03, 2011 4:01 pm
МислењаCOLON409
ЛокацијаCOLONAERODROM
Филип НапишиCOLON
Убави кленови, на кој дел ги начекавте? :)

Шо вика Аки дека немало клен? ;) :lol:
На мирното пред улив ,а Аки незнаел бил занесен од попадиката глаа не дигнал ги здробил :D :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 9:45 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4638
ЛокацијаCOLONSkopje
Машала убави кленковци


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLONПон Maј 30, 2011 9:51 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 10, 2011 2:39 pm
МислењаCOLON14
ЛокацијаCOLONSkopje
Barem doznavme koj e malerot :)


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1234»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 6 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum