www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 7:57 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Glabocica
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 20, 2011 1:21 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Ное 02, 2010 1:26 am
МислењаCOLON170
ЛокацијаCOLONн.ИЛИНДЕН
Kako prvo golema blagodarnost do BUBE za informacijata za na debarsko dolzam pivo koga ke se sretneme do site bojnicari bojnikot si jade na leb saka dosta krma.Vo sabotata dojde eden site vikaa deka bil inspektor nekoj i ni kaza deka e zabrana deka ne smeeme da lovime sobravme trskite toj si otide i ostanavme na rizik poveke ne dojde.Eve nekoja slika od teren.
[ img ]
[ img ]
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Glabocica
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 20, 2011 11:51 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON305
Kolega i Vie li so "mreza" fakjavte?Pa neli toa ne e "sportski".Sramota-SREBRENICA :lol: :lol: :lol: :lol:
BRAVO.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Glabocica
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 20, 2011 12:01 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Ное 02, 2010 1:26 am
МислењаCOLON170
ЛокацијаCOLONн.ИЛИНДЕН
Sramota e so mreza TNT malku :D :D :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Glabocica
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 20, 2011 2:11 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Ное 02, 2010 1:26 am
МислењаCOLON170
ЛокацијаCOLONн.ИЛИНДЕН
mala sala si jade bojnikot a i klen na ripce jade


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Glabocica
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 20, 2011 4:45 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON1681
ЛокацијаCOLONСкопје
Браво и од мене, одлично сте поминале :D

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Glabocica
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 20, 2011 8:41 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONСаб Maј 07, 2011 8:16 pm
МислењаCOLON1249
ЛокацијаCOLONБогданци
bube НапишиCOLON
Kolega i Vie li so "mreza" fakjavte?Pa neli toa ne e "sportski".Sramota-SREBRENICA :lol: :lol: :lol: :lol:
BRAVO.
toj gi ima pokazeno trskite ne e so mreza
ama za tebe sumlivo mi e


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Glabocica
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 20, 2011 8:51 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON305
Mladi i za tebe edno BRAVO,ziv me fati.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Glabocica
ТемаИспратеноCOLONСре Сеп 21, 2011 9:10 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Jун 26, 2011 9:24 pm
МислењаCOLON674
ЛокацијаCOLONLabunishta Struga
Odlicno ste go utepale bojnikot :) ova ezero neli e debarsko ?

_________________
[ img ]
www.facebook.com/crndrim


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Glabocica
ТемаИспратеноCOLONСре Сеп 21, 2011 10:06 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Drim НапишиCOLON
ova ezero neli e debarsko ?
Е де, за неколку километри не ќе ситничариме ;) Рибарот имал 1 географија :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Glabocica
ТемаИспратеноCOLONСре Сеп 21, 2011 2:08 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Ное 02, 2010 1:26 am
МислењаCOLON170
ЛокацијаCOLONн.ИЛИНДЕН
Филип НапишиCOLON
Drim НапишиCOLON
ova ezero neli e debarsko ?
Е де, за неколку километри не ќе ситничариме ;) Рибарот имал 1 географија :)
добро ај другата репортажа ќе ја пишам кај чешмите


Последна промена од 1 на ribarottt, променето е 0 пати

Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 18 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum