inspekcija

Забрани за риболов
zabrani
Концесионери
KONCESIONERI

Постави прашање

Галерија
Коментари
Последни коментари:
www.ribar.com.mk во среда 23 јули 2014, 01:59: anti federalist очигледно е дека н...
Milan во вторник 22 јули 2014, 06:09: Apeliram do RIBAR da najde nekako nacin da se vove...
Skopje-jas во понеделник 21 јули 2014, 17:24: Bravo za Ace76 i Koj Bilo! nikoj e zadovolen od r...
cvare во сабота 19 јули 2014, 13:47: muabetov ti e na mesto...istoto go napravija i vo ...
ribarche во петок 18 јули 2014, 05:38: Добра финта со поцрнувањет...
anti federalist во четврток 17 јули 2014, 18:00: Ajde ti ribar.com.mk daj mi edna matematika kade o...
Ace во вторник 15 јули 2014, 15:49: ti si rekreativen sporski ribolovec.......???

SEF во понеделник 14 јули 2014, 14:37:
Koncesionerite parce napravija. neka si zeme sve ...
ace76 во сабота 12 јули 2014, 07:25: Koga ke im se kaze na cuvarite kaj si videl mreza ...
Кој било! во петок 11 јули 2014, 07:59: Ако ги погледнете табелите ...
Виц на неодредено

Едниот близнак му вика на другиот:
- Абе кај си ти цел ден?? Мама ме бањаше два пати!

Рибарски приказни и репортажи

 

****
Сите приказни, репортажи и слики можете да ги испраќате на

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите     или да ги постирате на Форумот

  истите ќе бидат објавени на сајтот

**** 

Последно освежено (Понеделник, 13 Февруари 2012 23:43)

 
forum

 

MKD-RIBAR

Fisherman handmade wobbler katalog copy

karpologija
Weather data OK
Skopje
32 °C
Биди дел од Рибар
Рандом рибарка
Facebook
 

 

 
Посети

Присутни во моментов: 22
Јул 25, 2014