www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 9:11 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kireelektron 

Присуство

Статистика

kireelektron
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Jул 31, 2013 10:08 am
Последно активенCOLON Сре Aпр 08, 2020 10:57 pm
Вкупно мислењаCOLON 388
[0.20% од сите мислења /0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[138 Мислења /35.57% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON МАВРОВИЦА Св. Николе
[70 Мислења /18.04% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 40
ИнтересиCOLON ширење пријателство и запознавање нови страсни риболовци.
ЗанимањеCOLON сервисер електроничар.во ртв сервис КД електроника ДООЕЛ Свети Николе
ЛокацијаCOLON Свети Николе

Потпис

КД електроника.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum