www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 29, 2024 4:22 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Stefan 

Присуство

Статистика

Stefan
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 4:20 pm
Последно активенCOLON Сре Maј 17, 2023 1:14 am
Вкупно мислењаCOLON 132
[0.07% од сите мислења /0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[23 Мислења /17.42% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[22 Мислења /16.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 34
ИнтересиCOLON FISHING!!!!
ЗанимањеCOLON student
ЛокацијаCOLON Skopje,chento

Потпис

Рибар 2011

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum