www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 9:32 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Jovan Bojcovski 

Присуство

Статистика

Jovan Bojcovski
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Дек 10, 2011 1:55 pm
Последно активенCOLON -
Вкупно мислењаCOLON 421
[0.21% од сите мислења /0.09 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[121 Мислења /28.74% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[54 Мислења /12.83% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum