www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 8:39 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vice 

Присуство

Статистика

vice
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Јан 19, 2012 8:26 pm
Последно активенCOLON Саб Jун 14, 2014 9:46 pm
Вкупно мислењаCOLON 276
[0.14% од сите мислења /0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[60 Мислења /21.74% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[39 Мислења /14.13% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 32
ИнтересиCOLON izleti i ribolov vo priroda
ЛокацијаCOLON skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum