www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:16 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - DEAN 

Присуство

Статистика

DEAN
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 03, 2011 4:01 pm
Последно активенCOLON Вто Jун 30, 2015 10:06 pm
Вкупно мислењаCOLON 409
[0.21% од сите мислења /0.08 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[118 Мислења /28.85% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[44 Мислења /10.76% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 47
ЗанимањеCOLON bankar
ЛокацијаCOLON AERODROM

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum