www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 29, 2024 5:05 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ALEKSANDAR CACORO 

Присуство

Статистика

ALEKSANDAR CACORO
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Феб 02, 2013 11:06 am
Последно активенCOLON Сре Феб 20, 2013 3:49 pm
Вкупно мислењаCOLON 7
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[5 Мислења /71.43% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЦРНА РЕКА
[5 Мислења /71.43% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum