www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 8:48 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ZeleN 

Присуство

Статистика

ZeleN
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 05, 2013 11:17 am
Последно активенCOLON Пет Ное 25, 2016 4:57 pm
Вкупно мислењаCOLON 421
[0.21% од сите мислења /0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[182 Мислења /43.23% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[62 Мислења /14.73% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum