www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 28, 2024 10:32 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [49 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Турнир за риби грабливки

Gjoke

2

22418

Нед Феб 02, 2020 9:34 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подвези за СОМ

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Keltan

30

39497

Пет Дек 14, 2018 10:04 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Poliz

236

123206

Чет Дек 13, 2018 11:04 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Македонска пастрмка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

Филип

147

95544

Чет Сеп 27, 2018 2:45 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорачајте воблер за езерски клен и за речна пастрмка

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

koletheman

20

21503

Пет Maј 04, 2018 8:08 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења sovet za klen

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

Млад Риболовец

86

56833

Чет Maј 03, 2018 7:15 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сом и некои негови карактеристики

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

21

20973

Нед Феб 25, 2018 2:22 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Штука

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

Danielbtmk

109

69439

Сре Сеп 13, 2017 9:30 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КЛЕН

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1516171819 ]

Dimitar

186

90191

Вто Jул 11, 2017 12:08 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СОМ на Бучка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Crucial

233

101243

Чет Jун 22, 2017 8:45 am

srdbregalnicaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Клен - кога и на каков мамец да го ловиме

ljupce

0

5777

Чет Јан 19, 2017 12:42 pm

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде по риба во летен период?

Bojan D.A.M

7

8881

Сре Jун 08, 2016 6:24 pm

Bojan D.A.MВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења blinkeri za recna pastrmka

Gjoke

8

10564

Сре Jун 08, 2016 11:41 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Смуѓ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Boris

70

49350

Пет Maр 04, 2016 3:28 am

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Rapala igra

JaneMK

2

7023

Пон Феб 15, 2016 3:42 pm

MarushВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kade da go barame somot

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Keltan

23

20492

Чет Oкт 08, 2015 10:43 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОМ-клуб над 10 кг

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kire

18

17256

Саб Aвг 01, 2015 9:13 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Jadici za som

srdbregalnica

1

5823

Пет Jун 26, 2015 3:57 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Som na TIKEVESKO

Dosaden

4

7430

Пет Jун 12, 2015 1:26 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на боја за мамците во зависност од видливоста во водата

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

emil.matoski

34

27626

Вто Јан 27, 2015 12:06 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Lov na stuka na ripce

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

dorosevski

29

24123

Нед Јан 04, 2015 12:23 am

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mamec som/klen

Piksi man

6

9084

Чет Дек 11, 2014 12:02 pm

VladoMKDВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ubavicata i zverot

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

kompir99

21

21080

Сре Ное 26, 2014 12:05 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Spin druzenje Mavrovsko

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS6162636465 ]

Илчо

644

180998

Пон Ное 10, 2014 12:58 pm

mala macaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Слатководен Jigging

kokan

8

10685

Пет Oкт 17, 2014 1:08 pm

kokanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [49 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 7 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum