www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maј 26, 2024 7:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [67 теми ]  Оди на страна 123»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Езерата ни се полни и со риби и со рибокрадци

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

Филип

105

81633

Пет Maј 25, 2018 4:19 pm

nikolaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења БОРБА ПРОТИВ РИБОКРАДЦИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7374757677 ]

Boris

763

183871

Пет Jул 14, 2017 3:50 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења МРЕЖИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Poliz

33

22672

Чет Дек 01, 2016 11:19 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења KOJ E ZAENTERESIRAN NEKA POVELI

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

aleks

37

22956

Пет Феб 12, 2016 7:34 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Борба против концесионери и рибочувари

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

emil.matoski

86

44031

Пон Сеп 14, 2015 3:12 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења kako vo stranstvo

JaneMK

3

5325

Саб Maр 21, 2015 9:46 am

VladoMKDВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Регистар на најголеми рибокрадци

Boris

5

5877

Саб Јан 10, 2015 11:47 am

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Интервју со мрежарот

ilija

9

7740

Пон Ное 17, 2014 11:49 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО ГЛОБОЧИЦА - Рација

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

JaneMK

57

31931

Сре Сеп 03, 2014 8:15 pm

DrimВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења 07.07.2014 Акција на ДИЗ и МВР на КОЗЈАК

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

tapa

31

20077

Пет Jул 11, 2014 12:11 am

kirkovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења You Tube Рибокрадци

ТафТабиТ

3

5385

Пон Maј 26, 2014 10:48 am

kireelektronВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОКРАДЦИ на Река ТРЕСКА

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

tapa

52

31428

Пет Maј 02, 2014 12:45 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Криволов со Мрежичка на трска(вештерка ...)

spiro_jas

1

4875

Пет Aпр 25, 2014 8:47 pm

dragandrazoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти РИБОКРАДЦИ на Река БРЕГАЛНИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1617181920 ]

Poliz

197

82890

Чет Maр 27, 2014 8:26 am

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Не сме само ние и нашите соседи, безчуствителни говеда!

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

MaximJaki

10

10143

Сре Јан 29, 2014 7:11 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ribokradstvo

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

zororibar

22

15776

Сре Јан 15, 2014 2:06 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Голем рибарски протест на Денот на водите 22 март - Недела

Boris

5

6259

Пет Дек 27, 2013 2:17 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибокрадци на ОХРИДСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1415161718 ]

Филип

178

64541

Сре Дек 25, 2013 7:31 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ribokradci na mreni :(

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

akiribar

47

24808

Сре Дек 25, 2013 6:16 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибокрадци на ПРЕСПАНСКО Езеро

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Ice MAMBA

14

10342

Сре Дек 18, 2013 8:06 am

гоцеВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате РИБОКРАДЦИ на Акумулација ГЛОБОЧИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2223242526 ]

Tasim

252

82135

Чет Ное 21, 2013 12:38 pm

shimanoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрежи на Козјак

fiko

1

4471

Вто Ное 05, 2013 8:22 pm

ПредрагВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОКРАДЦИ на Река ПЧИЊА

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

kire

46

26121

Пон Ное 04, 2013 4:59 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОКРАДЦИ на Крива Река

robi-wolf

4

5737

Нед Ное 03, 2013 3:17 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОКРАДЦИ на ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Иван

77

37330

Нед Ное 03, 2013 3:16 pm

sasoВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [67 теми ]  Оди на страна 123»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum