www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maј 26, 2024 7:43 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS34567»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Plasicata i drugi vidovi ribi prodolzuvaat da umiraat na kan
ТемаИспратеноCOLONСаб Maр 17, 2012 5:19 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON49
ЛокацијаCOLONOhrid
Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONНед Oкт 14, 2012 1:08 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Koja lisica e :D gledajte kako se postavi do staklo da smali prostorot za manevra na plenot :D ednostavno sam vo usta da mu vleze . ..

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... SVtG4&NR=1

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONНед Oкт 14, 2012 1:19 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Дек 02, 2010 7:49 pm
МислењаCOLON1985
... сите во аквариумот истото ги чекат :lol:

Ево нешо интересно за мустаклијата/сомот :D
Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONНед Oкт 14, 2012 1:24 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Eve kako ne treba da se zamara som.Sigurno vjasa batkava za na avion pa siluva ....a togas so somot se znae rezultatot :DMala pomos okolu videoto.K99...

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONНед Oкт 14, 2012 2:19 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONПон Ное 14, 2011 7:45 pm
МислењаCOLON3010
Да ве посоветувам нешто јас во скоро време што одкрив.Има добри видеа за риболов на www.thepiratebay.org Ќе на пишете fishing и ќе на местите на movies или TV shows и ќе ви излезат филмови од различна големина 600-700мб ќе си ги данлодирате има доста крапџиски видеа само што јас тоа не гледам :D Ретки се видеа за фаќање со варка обично е тапа,дубинско или мушичарење.Поздрав

_________________
Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 02, 2012 10:25 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON2236
ЛокацијаCOLONСкопје
Catching the Impossible
Многу добар серијал со доста подводни снимки за риболов на скоро сите видови слатководни риби.

Преку GOOGLE многу брзо најдов торенти за 6 епизоди, а мислам дека се вкупно 9.
(неможев да најдам атачмент да ги закачам торентите)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 02, 2012 11:21 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Јан 19, 2011 2:34 pm
МислењаCOLON403
ЛокацијаCOLONKavadarci -Skopje-Kavadarci
Bobi nema podobar, koga go gledam kako da sum i jas po riba.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 02, 2012 1:36 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Феб 05, 2012 4:41 pm
МислењаCOLON124
Pogledajte, upornost i istrajnost, i uspehot e siguren
http://www.facebook.com/photo.php?v=559147467432086


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONСаб Дек 08, 2012 12:34 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON2236
ЛокацијаCOLONСкопје
РИБОЛОВ ТВ

http://ribolov.webnode.com/ribolov-tv/

Србски рибарски сајт со тв емисии за риболов 24 часа


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONСаб Дек 08, 2012 12:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
:thumbs_up:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS34567»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum