www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maј 26, 2024 8:50 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS34567
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Akumulacija Globocica
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 09, 2013 5:01 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON49
ЛокацијаCOLONOhrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 09, 2013 10:12 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 1:56 pm
МислењаCOLON678
radovan imas cista desetka go izbra praviot revir da go promoviras :NotWorthy: ali ima i sto da se vidi riba kolku sakas ribari uste povise :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONСре Jул 31, 2013 10:12 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON2236
ЛокацијаCOLONСкопје
Web издание на српската (војводинска) ТВ емисија за риболов Чари риболова

http://media.rtv.rs/sr_ci/cari-ribolova/4404

(можеби адресата е објавена досега но ме мрзеше да прелистувам по темава)


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS34567

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum