www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 29, 2024 3:55 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS678910
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: TICA - БОЛОНЕЗИ - искуства
ТемаИспратеноCOLONСре Сеп 13, 2017 6:37 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONПон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON72


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: TICA - БОЛОНЕЗИ - искуства
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 14, 2017 11:19 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONПон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON72
Masinkata Okuma Ceymar 10 so cena vo Ribocentar - 2.210 denari
Finezze Mono konecot 0,18mm. so cena od 205 denari


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS678910

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum