www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maј 26, 2024 8:23 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS33»
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLONВто Јан 24, 2012 11:41 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Во оваа тема одиме со честитки за Нова Година и сите останати ПРАЗНИЦИ


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 25, 2012 2:14 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Нека е честит Курбан Бајрам на сите што го слават !


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 25, 2012 2:20 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONЧет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON2377
Нека им е честит празникот!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 25, 2012 2:39 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Сеп 21, 2012 2:25 am
МислењаCOLON1322
ЛокацијаCOLONПрилеп
Честит празник на сите верници од исламска вероисповест !

_________________
---> ИмАмЕ цРвИ, АуТотО нИ ШибА, дЕнЕс СитЕ оДиМе дА ЛоВИмЕ РибА <---
Мувата е НајМакедонскиот инсект! Ем јаде л@јна, ем трие раце во стилот „ добро е, добро е !!! “...

Постои само една солуција - РЕВОЛУЦИЈА !!!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 25, 2012 6:31 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONСаб Maј 07, 2011 8:16 pm
МислењаCOLON1249
ЛокацијаCOLONБогданци
Честит празник :)


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 25, 2012 6:34 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON1681
ЛокацијаCOLONСкопје
Честитки по повод Курбан Бајрам до сите славеници :D

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 25, 2012 7:14 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONСре Maр 14, 2012 12:27 am
МислењаCOLON16
Na site vi blagodaram za cestitkite
DA SME ZIVI I ZDRAVI SITE RIBARI
Za mnogu godini bajram
Per shum vjet bajrami
Bajram mubarek olsun


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 25, 2012 7:21 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСаб Maр 26, 2011 4:03 pm
МислењаCOLON850
ЛокацијаCOLONbitola
Cestit Bajram na site muslimani :D


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 25, 2012 9:32 pm 
Отсутен
RIP
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Ное 02, 2010 4:56 pm
МислењаCOLON2186
ЛокацијаCOLONСкопје
Честит празник!

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 25, 2012 9:35 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON5851
ЛокацијаCOLONbitola
честит празник на сите кои го слават

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS33»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum