www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 29, 2024 4:21 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «123
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLONВто Jул 10, 2018 7:27 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
.....и по некоја бирка :eatdrink:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLONВто Jул 10, 2018 11:44 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON6956
Временски треба се да ни е под конец.

А штом е така, под конец треба и да биде зигот и бирата и дружбата. :thumbs_up:

Едвај чекам. :fishing:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLONСре Jул 11, 2018 1:56 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Jун 16, 2011 6:25 pm
МислењаCOLON1142
Pomalku Birka oti na kraj Svirka :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLONСаб Jул 21, 2018 7:59 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON6956
[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLONСаб Jул 21, 2018 12:26 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONСаб Jун 18, 2016 10:53 am
МислењаCOLON1
[ img ]

[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «123

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 6 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum