www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 29, 2024 3:11 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON musicarska oprema
ТемаИспратеноCOLONСре Феб 10, 2021 3:14 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Ное 27, 2010 1:06 pm
МислењаCOLON52
Prodavam: Redington rs4 9'6 #8 nova ne koristena cena 220e
snur- Lee Wulff Ambush Triangle Taper J3 #8 Float / Intermediate tip, Clear Head... 3/4 pati koristen cena 50e
cekrk-Hardy ultralite DD 6000 cena 200e

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum