www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 29, 2024 4:34 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS132»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Грција
ТемаИспратеноCOLONЧет Maј 26, 2011 10:13 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Maј 18, 2011 11:08 pm
МислењаCOLON181
ЛокацијаCOLONСкопје
Вака ме интересира нешто околу езеро Островсо. Негде накај 10 јуни сакам да одам надоле и ми треба информација како е со дозволи, колку е дневна, дали праат проблем со чамци и така.. Кој знае нека пише, зошто ми требаат брзо информациите.
Поздрав :D

_________________
Eee Бах, Бах.. еден ебах и тај умре..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Грција - Островско
ТемаИспратеноCOLONЧет Maј 26, 2011 10:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON1040
ЛокацијаCOLONBitola
За забраната незнам до кога трае а за чамец е дозволено само ако не те види некој друг ГРК со чамец-мрежар !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Грција - Островско
ТемаИспратеноCOLONПет Maј 27, 2011 12:25 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Maј 18, 2011 11:08 pm
МислењаCOLON181
ЛокацијаCOLONСкопје
Фала Баџо, а за забраната и дозволите како идат знае некој :!: :?:

_________________
Eee Бах, Бах.. еден ебах и тај умре..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLONПет Jун 03, 2011 1:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON1040
ЛокацијаCOLONBitola
Дајте некоја информација за Струма, каква е водата, голема, мала? - сакаме да направиме една прошетка наредниот викенд!
Исто ако некој знае за Ангитис нешто?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLONПет Jун 03, 2011 2:19 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Пред една недела Струма беше ,најубава што може да биде.
Сега не знам како е ;) А Ангитис беше висок пред една недела.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLONПет Jун 03, 2011 2:41 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON1040
ЛокацијаCOLONBitola
Тебе посено ке те барам за совет и место само да се договориме ние оти групата обавезно ни е најмалце од 7 луге (и знаеш како оди, на работа сум, ги чувам децата....)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLONПет Jун 03, 2011 3:43 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Maј 18, 2011 11:08 pm
МислењаCOLON181
ЛокацијаCOLONСкопје
Беа едни на Струма и наводно извадиле 4кг Клен :lol: :lol:

_________________
Eee Бах, Бах.. еден ебах и тај умре..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLONПет Jун 03, 2011 3:52 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Само слика ;) оти може и морски клен(кефало да е) ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLONПет Jун 03, 2011 3:54 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Maј 18, 2011 11:08 pm
МислењаCOLON181
ЛокацијаCOLONСкопје
Нема шанси да е 4кг никад нема да верувам, само ако го пунеле со оловца во уста и да го сликале :lol: :lol:

_________________
Eee Бах, Бах.. еден ебах и тај умре..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLONПет Jун 03, 2011 3:59 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Види го ова:

[ img ]

И после ова viewtopic.php?f=42&t=239

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS132»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum