www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maр 03, 2024 5:27 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Zoran 

Присуство

Статистика

Zoran
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 8:10 pm
Последно активенCOLON Пет Aпр 30, 2021 11:18 pm
Вкупно мислењаCOLON 25
[0.01% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[10 Мислења /40.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[5 Мислења /20.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЗанимањеCOLON muzicar

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum