www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maр 02, 2024 7:52 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vladimir 

Присуство

Статистика

vladimir
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 5:41 am
Последно активенCOLON Нед Јан 25, 2015 11:51 am
Вкупно мислењаCOLON 166
[0.08% од сите мислења /0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[26 Мислења /15.66% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON АКУМУЛАЦИЈА СТРЕЖЕВО
[9 Мислења /5.42% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ИнтересиCOLON Секс, Жени, Риболов, Алкохол, Природа
ЗанимањеCOLON Обезбедување
ЛокацијаCOLON Битола

Потпис

‎"Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths." - Jimmy D Moore

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum