www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maр 03, 2024 6:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - aleksandar 

Присуство

Статистика

aleksandar
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aпр 07, 2011 8:17 pm
Последно активенCOLON Сре Ное 04, 2015 10:55 pm
Вкупно мислењаCOLON 25
[0.01% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[10 Мислења /40.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON FISHERMAN (MK)
[10 Мислења /40.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum