www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maр 02, 2024 6:49 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Anastasov Aljosa 

Присуство

Статистика

Anastasov Aljosa
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Jул 31, 2012 11:05 am
Последно активенCOLON Чет Aвг 08, 2013 6:30 am
Вкупно мислењаCOLON 0
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON -
Нај-активна темаCOLON -

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum