www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maр 02, 2024 7:19 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - aleksandar79 

Присуство

Статистика

aleksandar79
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Aвг 17, 2012 6:46 am
Последно активенCOLON Сре Aвг 29, 2012 6:48 am
Вкупно мислењаCOLON 0
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON -
Нај-активна темаCOLON -

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum