www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 13, 2024 2:25 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Crucial 

Присуство

Статистика

Crucial
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maј 18, 2011 11:08 pm
Последно активенCOLON Пон Феб 25, 2019 12:08 am
Вкупно мислењаCOLON 181
[0.09% од сите мислења /0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[32 Мислења /17.68% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Amblem - ribar.com.mk
[11 Мислења /6.08% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

Eee Бах, Бах.. еден ебах и тај умре..

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum